Son Dakika
19 Mayıs 2018 Cumartesi

Vizyondaki Filmler

Kavacık Boğaziçi Sinemasında gösterimde olan filmlerin seanslarını ve içeriklerine burdan ulaşabilirsiniz.

14 Ocak 2016 Perşembe, 14:24 | Okunma Sayısı : 1.171

Vizyondaki Filmler

Kardeşim Benim

Kardeşim Benim

Tür : Komedi,Dram

Seanslar : 11:00, 13:30, 16:00, 18:30, 21:00

Oyuncular: Burak Özçivit, Murat Boz, Aslı Enver

Konu : Sakin ve gizemli biri olan Hakan, 30 yaşında alternatif müzik yapan ünlü bir sanatçıdır. Magazinden uzak bir hayat yaşamaya çalışsa da kardeşi Ozan ile olan küslükleri magazinin ilgisini çeker. Ozan ise 28 yaşında ünlü bir pop yıldızıdır. Abisinin aksine neşeli, esprili, konuşkan ve sosyal biridir. Araları yıllardır düzelmeyen iki kardeş uzun zamandır bir araya gelmemiş, hatta babalarının hastalığında dahi farklı zamanlarda ziyaretine gitmişlerdir. Bu soğukluğun nedeni ise çocukluk yıllarına kadar uzanmaktadır.

Kocan Kadar Konuş: Diriliş

Kocan Kadar Konuş: Diriliş

Tür : Komedi

Seanslar : 11:30, 14:00, 16:30, 19:00, 21:30

Oyuncular: Ezgi Mola, Murat Yıldırım, Hümeyra

Konu : Kocan Kadar Konuş’un bu devam filminde, geleneksel Türk kızı kalıplarına ve nesiller boyu devam eden “ne derler korkusuna” meydan okuyan Efsun, hayatının aşkı Sinan’a evlenme teklif eder ve düğün süreci başlar. Ancak, her genç kızın kabusu,  Efsun ve Sinan’ın hikayesine de gölge düşürür.

Delibal

Delibal

Tür: Romantik, Dram

Seanslar: 14:45, 17:00, 19:15, 21:30

Oyuncular: Çağatay Ulusoy, Leyla Lydia Tuğutlu, Hüseyin Avni Danyal

Konu: Mimarlık öğrencisi olan ve hobi olarak müzikle uğraşan Barış hayatın tadını çıkarmaktan keyif alan birisidir. Füsun’u ilk gördüğü anda hayatında hiç bilmediği bir duyguya kapılmıştır. Hep teğet geçen aşk bu defa Barış’ı yakalamıştır. İsmini bile bilmediği ama aşık olduğu bu kıza bir şekilde ulaşmak ister ve ulaşır da… Füsun’u bulmak, ulaşmak tamamdır da; aklında üniversiteyi derece ile bitirip Amerika’da master yapmaktan başka şey olmayan Füsun’u bir de aşka ikna etmek lazımdır. Yakışıklı, akıllı ve içten olan Barış, sonunda bunu da başarır. Füsun’u kendine aşık eder, evlenirler. Her şey masallardaki gibidir. Ta ki masal bitene kadar.

Düğün Dernek 2 Sünnet

Düğün Dernek 2: Sünnet

Tür: Komedi

Seanslar: 13:45, 16:15, 18:45, 21:15

Oyuncular: Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin

Konu: İlk filmde oğlunun düğününü yapan İsmail bu kez torununun sünnet düğününü yapmak için kolları sıvarken ekip tekrar bir araya gelir ve işler iyice karışır! Sünnet düğünü şehir çapında bir hadise halini alır. İşler karışacak, acele düğüne aşk bile karışacak ve o sünnet illa ki yapılacak.

İyi Bir Dinoz

İyi Bir Dinozor

Tür: Animasyon, Macera, Komedi

Seanslar: 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00

Oyuncular: Raymond Ochoa, Frances McDormand, Jeffrey Wright

Konu: Dinozorların yok olmasına yol açan meteor dünyayı ıskalamış olsaydı ve biz hala dinozorlarla birlikte yaşıyor olsaydık. O zaman ne olurdu?

Alvin ve Sincaplar: Yol Macerası

Alvin ve Sincaplar: Yol Macerası

Tür: Animasyon, macera, komedi, aile

Seanslar: 11:00, 12,45

Oyuncular: Jason Lee, Kimberly Williams-Paisley, Tony Hale

Konu: Bir dizi yanlış anlaşılmanın sonrasında Alvin, Simon ve Theodore, Dave’in yeni sevgisilisine evlenme teklifi edeceğini düşünmeye başlar. Şimdi önlerinde Dave’i bu kararından vazgeçirip arkadaşlarını kaybetmeyi ve berbat bir üvey kardeşe sahip olmasını önlemek için üç günleri vardır.

Star Wars: Güç Uyanıyor

Star Wars: Güç Uyanıyor

Tür: Macera, Aksiyon, Bilimkurgu

Seanslar: 11:00, 21:00

Oyuncular: Daisy Ridley, John Boyega, Adam Driver

Konu: Seriye yeni katılan Rey ve Finn karakterlerinin çevresinde şekillenen, Karanlık Taraf olan İlk Düzen’den kaçarak hayatta kalma ve droid BB-8’e verilen gizli görevi yerine getirme öyküsü, Güç’ün yeni sahibine seslenmesiyle de farklı bir boyut kazanıyor.  Baş karakter rollerinde oyuncular Daisy Ridley ve John Boyega’yı gördüğümüz filmde serinin fenomen karakterleri de geri dönüyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler:
Content Protection by DMCA.com