Son Dakika
18 Mayıs 2018 Cuma

Beykoz’daki Su Kesintileri Bıktırdı

Beykoz’da son bir haftadır sürekli olarak kesilen sular Beykoz’luları bıktırdı.

23 Mayıs 2016 Pazartesi, 21:32 | Okunma Sayısı : 782

Beykoz’lular uzun süredir sürekli olarak kesilen elektriklerden şikayet ederlerdi. Şimdi yeni bir sıkıntı daha başladı: Su kesintileri

Bir haftadır sürekli kesiliyor

Son 1 hafta içinde Beykoz genelinde sürekli olarak su kesintileri yaşanmakta. Planlı bakım çalışması kapsamında olmayan kesintiler iski web sitesinden alınan bilgilere göre yaşanan arızalardan dolayı olmakta. Bu konuda büyük sıkıntı çeken Beykozlular sorunun bir an önce çözülmesini istiyor. İski web sitesinden alınan aşağıdaki resimde görüldüğü gibi, 23 Mayıs 2016 tarihinde öğlen saatlerinde kesilen suların gece yarısı verileceği iletilmekte. Diliyoruz ki; İski bu soruna bir an önce çözüm üretir ve Beykozluların su sıkıntısına çare bulur.

beykoz-su-kesintileri

3 Yorum

 1. Canan

  3 Haziran 2016 at 21:44

  Son 15 gündür neredeyse her gün su kesiliyor. Üstelik saatler sürüyor. Çalışan biri olarak evde bulunduğum saatlerde su asla yok. Bu tüm hayatımızı etkiliyor. Rezalet resmen. Kimse bir şey yapmıyor! !!!

 2. Canan

  21 Haziran 2016 at 19:08

  Mübarek ramazan ve yine sular kesik

 3. Duygu

  12 Şubat 2017 at 14:59

  Yine Beykoz da su kesintisi.artık nefretlik geldi çalışan ve 2 çocuklu bir anne olarak yaşadığım zorluğu ve sıkıntıyı bize yaşatanlar da yaşasın diyorum.sular kesilecek aman elektrikler kesilecek stresi yüzünden evimizden çıkamaz hale geldik yaşamımızın bir parçası haline getirmeye mi çalışıyorsunuz anlayamadım.memleketim ne halde Allah sonumuzu hayır etsin inşallah.yıl 2017 ve hala susuzluk yaşıyoruz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler:
Content Protection by DMCA.com