Son Dakika
18 Mayıs 2018 Cuma

Beykoz Savcılığı Yavuz Yılmaz İçin Soruşturma Başlattı!

Mesut Yılmaz’ın oğlu Yavuz Yılmaz’ın ölümü ile beraber Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı detaylı inceleme başlattı.

20 Aralık 2017 Çarşamba, 10:50 | Okunma Sayısı : 27

Eski başbakanlardan bir tanesi olan Mesut Yılmaz’ın Beykoz Konakları’nda cesedi bulunan oğlu Yavuz Yılmaz’ın ölümü hakkında Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı. Nöbetçi Cumhuriyet Savcısı Zeki Taşpınar, Beykoz Konakları’nda Yavuz Yılmaz’ın cesedinin bulunduğu bölgede inceleme yaptı. Cinayet masası ekipleri ile beraber bu incelemeye dahil oldu.

ŞAKAĞINDAN TEK KURŞUNLA İNTİHAR

Savcılık tarafından bildirilen ilk tespitlere göre , Mesut Yılmaz’ın oğlu Mesut Yılmaz olay sırasında evinin yatak odasında yer alıyordu. Şakağından ateşli bir silah ile vurulmuş olan Yavuz Yılmaz’ın başında olayda kullandığı düşünülen silah yer alıyordu.

NOT BIRAKMADI

Nöbetçi savcı Zeki Taşpınar eşliğinde yapılan kontrollerde Yavuz Yılmaz’ın olay yerinde hayatını kaybettiği, cesedinin bulunduğu odada ise herhangi bir not bulunmadığı belirtildi. Eve ilk giren kişilerin, Yavuz Yılmaz’da haber alamayan korumalarının olduğu belirtildi. Savcılık bu zamana kadar yaptığı incelemelerde intihar dışında herhangi bir şüpheli durumla karşılaşmadıklarını belirtti.

Beykoz Cumhuriyet Savcılığı’nın her ihtimale karşı olayın intihar mı yoksa cinayet mi olup olmadığı konusunda derinlemesine bir araştırma yapacağı ve soruşturma çerçevesinde birçok kişinin ifadesine başvuracağı öğrenildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler:
Content Protection by DMCA.com