Son Dakika
18 Mayıs 2018 Cuma

Beykoz Kasrı’na 195 TL’lik Ziyaretçi Tuvaleti!

Beykoz Kasrı’nın ziyaretçi tuvaletinin 195 bin TL’ye mal edildiği öğrenildi.

09 Şubat 2018 Cuma, 14:14 | Okunma Sayısı : 32

CHP Bursa Milletvekili Ceyhun İrgil, Meclis Başkanı İsmail Kahraman’a TBMM’ye ait olan tarihi binalardaki restorasyon ve konservasyon çalışmaları ile ilgili maliyetleri sordu. Kahraman adına bu soru önergesini yanıtlayan TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, 2017 yılında tamamlanan işlerin ihale bedellerini aşağıdaki gibi açıkladı:

RESTORASYON VE KONSERVASYON MALİYETLERİ

Ihlamur Kasrı Çevre Duvarları Rölöve Restitüsyon Restorasyon İşi 150 bin TL + KDV.

Dolmabahçe Sarayı Süfera Salonu Etrafında Yer Alan Odaların Rölöve Restitüsyon Restorasyon Konservasyon Projelerinin Hazırlanması İşi 384 bin TL + KDV.

Dolmabahçe Sarayı Süfera Salonu Rölöve Restitüsyon Restorasyon Konservasyon Projelerinin Hazırlanması İşi 369 bin TL + KDV.

Yalova Atatürk Köşkü ve Genel Sekreterlik Sosyal Tesis Çevre Düzenlenmesi İşi 185 bin TL + KDV

Yalova Atatürk Köşkü Genel Sekreterlik ve Sosyal Tesis Binalarının Güçlendirme İşinin Proje Yapımı ve Mesleki Sorumluluğu Hizmetleri İşi 191 bin 500 TL + KDV.

Yalova Atatürk Köşkü Genel Sekreterlik ve Sosyal Tesis Binalarının İç Mimarlık ve Dekorasyon Proje Hizmet Alımı İşi 199 bin TL + KDV.

Beykoz Kasrı Ana Giriş Rampası ve İdari Bina Düzenlemesi ile Küçüksu Kasrı Göksu Deresi Kenarına Panel Çit Yapılması İşi 259 bin TL + KDV.

Beykoz Kasrı Ziyaretçi Tuvaletleri Yapım İşi 195 bin TL + KDV.

Yalova Atatürk Köşkü Dış Cephe Boyanması ve Teras İzolasyonu Yaptırılması İşi 90 bin 850 TL + KDV.

Yalova Atatürk Köşkü Genel Sekreterlik ve Sosyal Tesis Binalarının İç Mimarlık ve Dekorasyon Uygulama İşi 807 bin 843 TL + KDV.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler:
Content Protection by DMCA.com