Son Dakika
18 Mayıs 2018 Cuma

Beykoz Belediyesi Kariyer Merkezi İstihdam Fuarı’ndaydı!

Beykoz Belediyesi, iş bulmak isteyenler ve iş verenler için Kariyer Merkezi İstihdam Fuarı’nda yerini aldı.

20 Kasım 2017 Pazartesi, 12:39 | Okunma Sayısı : 27

Beykoz Belediyesi Kariyer Merkezi, ilçede yaşayan vatandaşlara yeni iş ve istihdam fırsatları kazandırmak için İstanbul Kariyer ve İstihdam Fuarı 2017’deki yerini aldı.

İş’te Doğru Adres sloganı ile 17-18 Kasım tarihleri arasında İstanbul Wow Hotel’de organize edilen fuara katılan Kariyer Merkezi, ilçede bulunan iş istihdam olanaklarını artırmak üzere portföy geliştirme ve tanıtım faaliyetlerini yürüttü. İş arayan insanların firmalarla bire bir görüşme imkanı yakaladığı bu organizasyonda; uzman kişiler tarafından insan kaynaklarına yönelik eğitim, seminer, konferans, panel ve söyleşi gibi etkinliklerin de düzenlendiği görüldü.

İSKİF 2017’de; işletmelerin kısa, orta ve uzun vadede ihtiyaç duyulabilecek, iş gücü açığını gidermek, İŞKUR fırsatlarını duyurmak, hem iş verenleri hem de işçileri veya öğrencileri bir araya getirmek amaçlanıyor.

İstanbul Valiliği, İstanbul Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı,İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İstanbul Sanayi Odası ve İstanbul Ticaret Odası  gibi farklı sektörlerde yer alan firmaların da bu organizasyona katıldığı belirtildi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler:
Content Protection by DMCA.com